Lip Sync Competition


صدای خوب نعمتی است خدادی که آموزش دیده ی آن ، شنونده را بیشتر به وجد می آورد ، اما لب زنی که به لب خوانی هم معروف است یعنی تظاهر به خواندن - منطبق با صدایی که به گوش بیننده می رسد ، هنری است که با تمرین و ممارست و حس صورت و حرکات مناسب اندام ، بیننده را بین خواندن واقعی و یا لب زدن به شک می اندازد و این شک بیننده هر چه عمیقتر باشد نشان دهنده موفقیت بیشتر هنرمند است.

شبکه جهانی تلویزیون ایران – مرکز دبی ، اقدام به تهیه مسابقه ای بر این اساس نموده است تا مدعیان این هنر ، توانایی خود را به رقابت بگذارند و هدایایی را برای منتخب هیئت ژوری تلویزیون و همچنین منتخب بینندگان تلویزیون در نظر گرفته است که اسپانسر های این مسابقه آنرا به برنده و یا برندگان تقدیم می نمایند.

 

هیئت ژوری تلویزیون  از بین ویدئوهای دریافتی که قابل پخش در تلویزیون می باشند طی مراحلی ویدئویی که بیشترین امتیاز را کسب کرده است را به عنوان بهترین برنده رقابت معرفی نموده و بینندگان نیز با مراجعه به وبسایت www.itngroup.tv به هریک از شرکت کنندگان امتیاز خواهند داد که دارنده ی بالاترین امتیاز به عنوان منتخب مردمی معرفی خواهد شد.

 

تمام ویدیوهای دریافتی و تایید شده توسط تلویزیون علاوه بر پخش در تلویزیون در صفحه مخصوص این رقابت در وبسایت www.itngroup.tv

 نیز خواهد بود تا بینندگان قادر باشند هر یک از ویدئو ها را جهت تصمیم گیری و امتیاز دهی بارها مورد بازدید قرار دهند. هر یک از بازدید کنندگان با یک نام و ایمیل آدرس فقط یک بار می توانند به ویدئوها امتیاز دهند.

علاقمندانی که امکانات تهیه و تولید ویدئو خود را ندارند می توانند با استودیوی تلویزیون ایران در دبی و یا آمریکا هماهنگ نمایند تا طی توافقات فی مابین ، با حضور متقاضی در یکی از استودیوهای مذکور ، ویدئو کلیپ ایشان با استفاده از پرده کروماکی در استودیو ضبط و جهت شرکت در رقابت در تلویزیون پخش گردد.

توضیحات بیشتر در برنامه های تلویزیونی شبکه جهانی تلویزیون ایران ارائه خواهد شد و برنامه جوس آپ به عنوان مجری این رقابت هر هفته زمانی از برنامه را به این موضوع اختصاص خواهد داد.

این رقابت  با معرفی کامل در 43 مین برنامه Juice up آغاز خواهد شد و علاقمندان به شرکت در این رقابت تا تاريخي كه متعاقبا اعلام خواهد شد فرصت خواهند داشت  تا اوریجینال و یا لینک اینترنتی ویدیوهای خود را به دفاتر آمریکا و دبی تحویل نمایند و در طول تمام این مدت ویدئوهای دریافتی در وبسایت قابل مشاهده و امتیاز دهی می باشد لذا کسانی که هر چه زودتر ویدئو خود را به تلویزیون برسانند از شانس توجه بیشتری برخوردار خواهند بود .

شماره تلفن هماهنگی برای هر یک از موارد مذکور در فوق 1919 422 009714 می باشد.

    

  www.angelsdubai.com                www.travelnetwork.ae